Wie is uw wijkagent?

In het overzicht kunt u zien wie uw wijkagent is. U kunt ze gewoon mailen. Meld dingen die u ziet op straat of die u zijn overkomen. Dat is belangrijk om de veiligheid in de buurt te kunnen verbeteren. Alleen als de politie weet wat er speelt in de buurt, kunnen zij ook daadkrachtig optreden. Meld alles en doe vooral aangifte! Bekijk hier een vergroting van het overzicht.

De wijkagenten van Nieuwe Westen

1. Erik Persoon: Erik.persoon@rijnmond.polite.nl

2. Soloman Haile: Solomon.haile@rijnmond.politie.nl

3. Aad van de Hoogen: Aad.van.de.hoogen@rijnmond.politie.nl

4. Roel Kranendonk: Roel.kranendonk@rijnmond.politie.nl

5. Hans Hoekman: Hans.hoekman@rijnmond.politie.nl

De wijkagenten van Middelland

1. Peet Peek: Ferry.steegman@rijnmond.politie.nl

3. Mirjam Croese: Mirjam.croese@rijnmond.politie.nl

4. Hans Vos: Hans.vos@rijnmond.politie.nl